Loading...
Titulli Vedat Ademi - Per ty
Ndëgjuar 880,690
Shkarkuar 516
Pëlqyer 5,258
Publikuar 24/03/2015

Download

Informatat e këngës
Vedat Ademi - Per Ty
Muzika : Vullnet Ibraimi
Teksti : Vullnet Ibraimi
Video by Pro...Video
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store