Banner

Banner

Titulli Natyral dhe Ardit Gjebrea - X Factor Albania 2 (Na
Ndëgjuar 70,206
Shkarkuar 272
Pëlqyer 147
Publikuar 16/04/2013

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE cdo te diele ne 13:30 ne KLANHD & TVKLAN nga Ardit Gjebrea
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store