Loading...
Titulli Meda ft Sinani Sabriu Ermali Vjollca - Potpuri
Ndëgjuar 9,102,845
Shkarkuar 719
Pëlqyer 7,579
Publikuar 10/12/2014

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking: [email protected]
Produced by Emracom
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store