Titulli 2Ton - E di qa thom
Ndëgjuar 1,907,944
Shkarkuar 3,024
Pëlqyer 7,386
Publikuar 05/01/2014

Informatat e këngës
2TON - E di qa thom

Teksti & Muzika : Arton Avdyli - 2TON
Incizimi dhe realizimi "InArtStudio"

VIDEO - URBAN Graphics