Titulli Alida ft Ingrit Gjoni dhe Xhero - Besame
Ndëgjuar 793,917
Shkarkuar 1,482
Pëlqyer 2,535
Publikuar 12/12/2014

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Video by MAX Production