Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina - Bone Vet
Ndëgjuar 412,920
Shkarkuar 353
Pëlqyer 0
Publikuar 21/07/2014

Download

Informatat e këngës
Fjolla Morina - Bone Vet ( Mos imagjino )
FACEBOOK: https://https://www.facebook.com/fjolla.morina.1232
INSTAGRAM: fjolla.morina

Music: Don Arbas - Arbas Sound Studio
Text: Lyrical Son
Video: IMAGINE FILMS, LLC
Publisher: OnAir.FM

https://www.facebook.com/onairfmnetwork


Hair&Makeup: Nita&Teuta Bajgora
Styling: Fitore Jaha
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store