Loading...
Titulli Kastro Zizo ft Elinara Shehu - Porno Days
Ndëgjuar 146,838
Shkarkuar 343
Pëlqyer 481
Publikuar 29/03/2014

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Video by MAX Production
Muzika dhe Ork: Gramoz Kozeli & De Vox
Teksti: Kastro Zizo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store