Loading...
Titulli Kastro Zizo ft Young Zerka - Papalove
Ndëgjuar 321,549
Shkarkuar 240
Pëlqyer 1,814
Publikuar 10/09/2014

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Muzika: K. Zizo & Alandy
Teksti: K. Zizo & Y. Zerka
Orkestirimi: Alandy
Video by PRO Video
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store