Loading...
Titulli Leonora Jakupi - Vajza e kojshise
Ndëgjuar 807,585
Shkarkuar 328
Pëlqyer 2,138
Publikuar 05/04/2014

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store