Loading...
Titulli Noizy ft Altin Sulku - Gipsy Lover
Ndëgjuar 7,635,388
Shkarkuar 1,297
Pëlqyer 31,412
Publikuar 18/11/2014

Download

Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store