Banner

Banner

Titulli Ram Kukaj ft Fjolla Gashi - Premtimet i ke thy
Ndëgjuar 223,314
Shkarkuar 507
Pëlqyer 778
Publikuar 26/11/2014

Download

Informatat e këngës
Facebook -Contact

Ram Kukaj : https://www.facebook.com/ram.kukaj
Enis : https://www.facebook.com/enis.islamaj.3
Fjolla Gashi : https://www.facebook.com/bukuroshja.efjetur3

Teksti : Almir Morina
Beat : Dorian Kelmendi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store