Loading...
Titulli Vedat Ademi - Ke Harruar
Ndëgjuar 1,746,511
Shkarkuar 441
Pëlqyer 7,346
Publikuar 23/06/2014

Download

Informatat e këngës
Muzika: Marsel Gunga
Teksti: Endrit Mumajesi
Video by: Pro...Video
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store