Titulli Afrimi Nazifja Ymeri Dhe Luljeta - Potpuri 1
Ndëgjuar 197,275
Shkarkuar 1,691
Pëlqyer 143
Publikuar 08/12/2015

Informatat e këngës
(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved.
https://www.facebook.com/eurolindinfm
https://www.youtube.com/user/EurolindiNFM
Producent - Bujar Avdimetaj