Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Titulli Altin Sulku ft Noizy - Cfare ti bej
Ndëgjuar 7,439,990
Shkarkuar 1,052
Pëlqyer 33,899
Publikuar 17/07/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Music by Elgit Doda
Lyrics: NOIZY
TEKSTI:
Altini:
2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai
2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi
Te shkruaj ne watsap,Te marr ne telefon,ti bejbi je gjithmon e zon
,rruges per ne shpi me shoqet Kur kalon vllain ke nga pas gjithmone,
Sa Here e shikoj rrugen e ndryshoj,skam ci bej zemres qe rreh
Ti e din shume mire se une e kam problem,se gjithmone ai nga pas te vjen.
A do ti thuash atij per mua,hej hej hej,A do ti thuash se une te dua,e dua por ai nuk do.
2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai
2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi

Noizy:
Ej tini tini mduket Se ke ra ndashni,
zeshkanja sy me Lara mduket Se tka bo Magji hu?
- esht provokuse Kur t'shikon,
por ti qendro I fort Se burri kshu nuk bon,
Ti je voci prej dibre boni pak hile,
Kur ta shofesh prap bon sikur sta ka nie,
Mos I Shko nga Mrapa dili vec nga para,
Pershendetja shoqet sa tbukra Moj vasha,
Loja rrotullohet inati kujt i shtohet?
O sa mir o sa mir dikujt do ti bohet, 😆
Ja pra dhe suksesi ngjoje rigelsin,
Ajo ka drynin nese ne e kena çelsin,
Kopil - Kur ta shofesh prap tash jepi 1 trendafil,
Merre 1 te kuq symbolizon dashurin,
Dhe Nese vllai saj ju zen ne perqafin,
Me t'thon drejten zgjidhe vet Se aty ste jap ndihm.

Altini:
2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai
2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi

Altini:
Halli me ka zene cigaren kam fillu se ai s'po munet dot mem besu
Sillem neper rruge eci lart e poshte ,se une pa te ndihem bosh.
Sa Here e shikoj rrugen e ndryshoj,skam ci bej zemres qe rreh
Ti e din shume mire se une e kam problem,se gjithmone ai nga pas te vjen.
A do ti thuash atij per mua,A do ti thuash se une te dua,e dua por ai nuk do.
2 here{Cfare ti bej,Cfare ti bej,Cfare ti bej tet vellai
2 here{Cfare ti bej Cfare ti bej Cfare ti bej zemren ma plasi
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep