Titulli Amarda Arkaxhiu Ft Muharrem Ahmeti dhe Kallashi -
Ndëgjuar 14,747,456
Shkarkuar 3,707
Pëlqyer 30,348
Publikuar 13/07/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Music & Arrangament: Valter Beqo