Loading...
Titulli Ardit Bexheti ft Leonora Poloska - Ai shikim
Ndëgjuar 107,979
Shkarkuar 336
Pëlqyer 290
Publikuar 01/12/2015

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store