Titulli Arta - Shqiperi o Nena ime Ft Gold AG dhe Don Arba
Ndëgjuar 256,734
Shkarkuar 3,801
Pëlqyer 467
Publikuar 01/09/2014

Informatat e këngës
Produced by : DON ARBAS
Lyrics by : BIM BIMMA & MC KRESHA
Video by : IMAGINE FILMS, LLC


All Rights Reserved ℗ & © ARBASOUNDFacebook : https://www.facebook.com/ArtaBajrami
Facebook : https://www.facebook.com/Arbasound
Facebook : https://www.facebook.com/don.arbas
Instagram : http://instagram.com/artathequeen
Instagram : http://instagram.com/iamdonarbas
Twitter : https://twitter.com/artaarbasound
Twitter : https://twitter.com/DonArbas
Twitter : https://twitter.com/arbasound