Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Ku po dalim
Ndëgjuar 104,298
Shkarkuar 228
Pëlqyer 411
Publikuar 14/08/2015

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store