Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Titulli Elona Leka ft Shpat Kasapi - Nga Inati
Ndëgjuar 1,011,929
Shkarkuar 310
Pëlqyer 2,674
Publikuar 05/01/2015

Informatat e këngës
Kenga me e re nga Elona Leka dhe Shpat Kasapi e titulluar "Nga Inati"

[email protected]: https://www.facebook.com/pages/Elona-Leka-Official/
[email protected]: https://www.facebook.com/ShpatKasapiFans

Te drejtat mbrohen nga OnAirFM:

https://www.facebook.com/onairfmnetwork
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep