Loading...
Titulli Ingrid Gjoni ft Rati ft Kastro Zizo - Ndale
Ndëgjuar 1,362,835
Shkarkuar 681
Pëlqyer 4,400
Publikuar 16/11/2015

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store