Loading...
Titulli JKN ft Marsel Ademi - Sa je fiksu
Ndëgjuar 1,191,482
Shkarkuar 660
Pëlqyer 4,527
Publikuar 07/05/2015

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Arrangement by Red & Black Production
Lyrics: JKN
Video by ND Film Pro
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store