Loading...
Titulli Ram Gashi - Femrat modeste
Ndëgjuar 5,093
Shkarkuar 222
Pëlqyer 38
Publikuar 19/12/2015

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Muzika: Armand Mustafa
Teksti: Ramadan Vershevci
Video Max Production
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store