Loading...
Titulli Shkurte Fejza - O Zambaki i Bardh
Ndëgjuar 132,375
Shkarkuar 250
Pëlqyer 168
Publikuar 05/12/2015

Download

Informatat e këngës
Gezuar 2016 Playlista: http://smarturl.it/Gezuar2016

Produced by: Produksioni XIMI
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store