Loading...
Titulli Shkurte Fejza - Sheshi
Ndëgjuar 111,012
Shkarkuar 251
Pëlqyer 433
Publikuar 29/11/2015

Download

Informatat e këngës
Shkurte Fejza - Sheshi

Producent: Hajrush Behluli
Teksti dhe muzika: Naim Gjoshi
Aranzhimi: Xhevdet Gashi
Video: Imagine Films
Official Fanpage: https://www.facebook.com/ShkurteFejzaZyrtare


Publisher: Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork

All Rights Reserved
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store