Loading...
Titulli Shpati ft Rovena ft Mergimi - Fati im ishe ti
Ndëgjuar 1,766,247
Shkarkuar 364
Pëlqyer 2,292
Publikuar 05/12/2015

Download

Informatat e këngës
Gezuar 2016 Playlista: http://smarturl.it/Gezuar2016

Produced by: Vizioni&Libonia
Teksti dhe muzika : Rovena Stefa
Orkestroi : Rahman Kryeziu
Video : Mproduction
Reklama
Loading...
Loading...
Loading...