Loading...
Titulli Vedat Ademi - Ben Ftohte
Ndëgjuar 553,804
Shkarkuar 382
Pëlqyer 2,675
Publikuar 13/02/2015

Download

Informatat e këngës
Muzika Vullnet Ibraimi
Teksti Vullnet Ibraimi
Video by Pro...Video
Co&Production Paul Kurti & Rick Clifford
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store