Loading...
Titulli Shkurte Gashi - Nuk te Fal
Ndëgjuar 3,857,641
Shkarkuar 935
Pëlqyer 9,516
Publikuar 30/12/2015

Download

Informatat e këngës
Shkurte Gashi - Nuk te Fal
Albumi ne Spotify: http://spoti.fi/2iKcDg6

Teksti & Muzika: Shkurte Gashi
Orkestrimi: Studio Elephant
Video: Emf Creative

Te gjitha te drejtat te rezervuara.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store