Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft. Elinel - Trileqe
Ndëgjuar 9,112,536
Shkarkuar 975
Pëlqyer 26,210
Publikuar 27/02/2016

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store