Loading...
Titulli Lyrical Son ft Etno Engjujt- Up in Da club
Ndëgjuar 27,797
Shkarkuar 224
Pëlqyer 106
Publikuar 12/06/2012

Download

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2007
Black Fish Entertainment

http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store