Loading...
Titulli Sami Gashi - Ma ka vra zemren dashnija
Ndëgjuar 43,604
Shkarkuar 373
Pëlqyer 101
Publikuar 08/03/2016

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by SWART
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store