Loading...
Titulli Capital T feat. Granit Derguti - Thirrem n Telefon
Ndëgjuar 4,606,475
Shkarkuar 857
Pëlqyer 18,530
Publikuar 01/05/2016

Download

Informatat e këngës
MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA


Capital T bashkon forcat me artistin e ri nga AuthenticENT Granit Derguti per te sjellur keshtu bashke projektin e titulluar "Thirrem n Telefon" me video

Muzika : Granit Derguti
Produced by : Mixey
Lyrics : Capital T & Granit Derguti
Video by : Macro

Lidhu me ne ne rrjetet sociale :

Capital T :

https://www.facebook.com/kapoofficial
https://www.instagram.com/truekapo

Granit Derguti :

https://www.facebook.com/GranitDergutiOfficial
https://www.instagram.com/granitdergutiAuthenticENT all rights reserved 2016
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store