Loading...
Titulli Altin Sulku ft. Ciljeta - Fle ne shpirtin tim
Ndëgjuar 3,234,154
Shkarkuar 2,115
Pëlqyer 14,237
Publikuar 21/07/2016

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Elgit Doda
Lyrics: Rozana Radi
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store