Titulli Noizy - A te kujtohet
Ndëgjuar 7,874,720
Shkarkuar 33,647
Pëlqyer 52,281
Publikuar 05/12/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real/
Instagram: https://www.instagram.com/zinizin/

iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/a-te-kujtohet-single/id1182951414
Deezer: http://www.deezer.com/album/14747208
Spotify: https://open.spotify.com/album/6CL8l01IJOWdl2JSRrV544

Chorus:

A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda?

- Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa,

Rap: 1
Mmm sflasim,
Po mendoj per to me 1 foto t'castit,
Do sene mi bonte vec per inati,
Ose Do foto mi cojke Kur Nuk Ishte vakti,

Yeh yeh yeh bonu gati,
Per pak jam Tu ardh with that Big body,
Freak in bed but she so classy,
Dhe Kur zgjohet ne mengjes sho krejt parajsen,

Mmmmm skam fjal,
Gjuhem siper saj sikur Jam kanibal,
E vetmja gjo qe mthot tlutna MOS u nal babe,
O yeh she love it when I hit from behind yeh,

---- Ku me dit Ca esht tu bo tash!?
A thu noshta mendon Se Ca jam tu bo un tash?
- Por nese shihemi prap?
A mkishe fol nese shihemi prap?

Chorus:
A Te kujtohen ndopak momentet Kur ishim bashk Kur thojshim Kurr Skena mu nda?

- Ja pra ku jemi Tash u be nje kohe Qe Nuk jemi pa,

Rap 2:
You fine girl Por nuk je mo mine girl,
E vetmja gje qe un kam tash,
Kujtimet tona qe i lam pas,

A t'kujtohet kur thojshim nuk do ndana,
Edhe sikur t'bohet bashk dielli dhe hona,
Edhe sikur t'folnin keq ne do forcona,
Ja Ku jemi sot dhe Kurr ne nuk degjona,

Kom bo gabim e di - ke bo gabime ti,
Kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit,
Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka,
Krejt ata qe na kan inatin po Gzohen tu pa,

A mund ta ndrrojm a jo tia nisim krejt nga 1,
kthejm faqen tjeter an dhe t'harrojm gjithcka,
M'fal a bon me t'fol Po m'vjen mir qe t'shoh 😃
M'thirrin noizy dhe po du me t'njoh,