Titulli Shkelzen Jetishi - Hileqare
Ndëgjuar 123,143
Shkarkuar 1,214
Pëlqyer 187
Publikuar 08/12/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Muzika dhe Orkestrimi: Virusi
Teksti: Arsim Bunjaku