Banner

Banner

Titulli Duda ft. Overlord ft. Kola - Tipa tron
Ndëgjuar 660,400
Shkarkuar 571
Pëlqyer 5,328
Publikuar 27/12/2016

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store