Titulli Shyhrete Behluli - Jeta e furretarit
Ndëgjuar 25,911
Shkarkuar 5,905
Pëlqyer 104
Publikuar 30/12/2016

Informatat e këngës
Teksti dhe muzika: Fatmir Muja
Orkestroi: Rrahman Kryeziu
http://fmproduction.al
Onima Media - https://goo.gl/yddi50