Titulli Mahmut Ferati - Sdu me dite sa je merzite
Ndëgjuar 70,261
Shkarkuar 10,569
Pëlqyer 419
Publikuar 30/12/2016

Informatat e këngës
Teksti dhe muzika: Fatmir Muja
Orekstroi: Rrahman Kryeziu
http://fmproduction.al
Onima Media - https://goo.gl/yddi50