Titulli Artiola Toska - Kafja e mengjesit
Ndëgjuar 308,639
Shkarkuar 19,461
Pëlqyer 1,231
Publikuar 07/01/2017

Informatat e këngës
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040491
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
https://www.facebook.com/fenixtirane