Loading...
Titulli Gena - Ma dhe dashnine
Ndëgjuar 4,184,483
Shkarkuar 1,238
Pëlqyer 12,330
Publikuar 07/03/2017

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Deezer: http://www.deezer.com/album/15661856
Spotify: https://open.spotify.com/track/3fDlt0WaWW7z7KId7hk06q
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ma-dhe-dashnine-single/id1216256152

Lyrics:
Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...

Sa i pa fat ne dashuri...
Zemer ku mbetem une dhe ti...
Sa do te doja,do te doja ty kte nate...

Pa ty e di jo sndihem mire...
Se ti je gjysma e shpirtit tim...
Per ty dhe jeten une e fal ..
vec per nje fjale...

Refreni

Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...

Nje zemer une, nje zemer ti...
Tani vec puthjet kan kujtim..
Valla mendo dhe ti per mua kete nate..

Do mbesin vec fotografite...
Aroma jote ne trupin tim...
Vec ti ta dish se sa te dua, o dashuri...

Refreni

Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...

Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...

Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...
Reklama
Loading...
Loading...
Loading...