Banner

Banner

Titulli Edita Gashi ft Zyber Avdiu - Folni folni
Ndëgjuar 54,822
Shkarkuar 653
Pëlqyer 257
Publikuar 29/06/2017

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store