Titulli Motrat Mustafa - Tre here mendon nje here fol
Ndëgjuar 155,993
Shkarkuar 7,549
Pëlqyer 590
Publikuar 22/07/2017

Informatat e këngës
Publisher: www.onair.be

Motrat Mustafa - Tre here mendon një here fol

© Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Motrat Mustafa dhe mbrohen nga Onair

Motrat Mustafa on Social Media:

Facebook: http://bit.ly/2eE08GB
YouTube: http://bit.ly/2eE6pCd

Onair on Social Media
https://www.youtube.com/user/OMDalbania
https://www.facebook.com/officialonairmusic
https://www.instagram.com/onair.music/