Titulli Gold AG - Omelsina
Ndëgjuar 2,013,150
Shkarkuar 28,172
Pëlqyer 11,756
Publikuar 03/09/2017

Informatat e këngës
Gold AG - Omelsina
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Teksti dhe Muzika : Gold AG
Orkestrimi : Fatos Canolli
Video: M Production

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!