Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft MUMA - CULO
Ndëgjuar 4,413,012
Shkarkuar 1,078
Pëlqyer 25,300
Publikuar 03/11/2017

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Get the song here https://AcromaxMedia.lnk.to/CULO
Music & Arrangement: Alfred Sula
Lyrics: MUMA
Production by: AS Recording Studio
Styling: Joni Peci
Video: Max Production
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store