Loading...
Titulli Altin Shira - Puthjen ma le
Ndëgjuar 184,800
Shkarkuar 1,302
Pëlqyer 1,520
Publikuar 22/11/2017

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Production by: Jurgen Shira
Lyrics: Petro Xhori
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store