Loading...
Titulli Mahmuti Vjollca Shaqiri Elona - Potpuria 3
Ndëgjuar 1,456,928
Shkarkuar 808
Pëlqyer 3,097
Publikuar 11/12/2017

Download

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store