Loading...
Titulli Afrim Muqiqi ft Gold Ag - Kur ta ktheva Kosov shpinen
Ndëgjuar 303,546
Shkarkuar 1,753
Pëlqyer 1,106
Publikuar 13/12/2017

Download

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video: MProduction
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store