Loading...
Titulli Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
Ndëgjuar 12,064,269
Shkarkuar 4,586
Pëlqyer 49,327
Publikuar 11/02/2018

Download

Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/56906272
Spotify: https://open.spotify.com/album/6R1AKB7OaUHZJOHsZNJu7b
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/trendafil-feat-flori-mumajesi/1347851680?i=1347852346

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproducti...
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductio...
►Website: https://maxproduction.net/
►Booking email: [email protected]

Follow Dhurata Dora on:
►Instagram: https://www.instagram.com/dhuratadora
►Facebook: https://www.facebook.com/DhurataDoraOfficial/

Follow Flori Mumajesi on : ►Instagram: https://www.instagram.com/iamflorimumajesi

Music & Lyrics: Flori Mumajesi
Produced by ThreeDots
MUA: Arber Bytyqi
Hair: Kaci
Styling: Look at me, Lena Hoxha
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store