Loading...
Titulli 2TON - 100 Tmira
Ndëgjuar 6,331,297
Shkarkuar 3,108
Pëlqyer 26,807
Publikuar 14/02/2018

Download

Informatat e këngës
Music: 2Ton
Lyrics: 2Ton
Video: Grandmedia

Metro Music

2Ton social media:
Instagram - https://www.instagram.com/2tonofficial/
Fanpage - https://web.facebook.com/true2TON/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store