Loading...
Titulli Capital T - Vec fillimi
Ndëgjuar 226,496
Shkarkuar 816
Pëlqyer 4,171
Publikuar 23/02/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Veç fillimi (Capital T)

Directed by: Elena Kelmendi
Execution: Imagine Films
Starring: Capital T


Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Authentic Entertainment All rights reserved 2018.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store