Titulli NRG Band - Harrom
Ndëgjuar 3,988,429
Shkarkuar 27,696
Pëlqyer 15,994
Publikuar 28/02/2018

Informatat e këngës
Music & Lyrics: Estto
Mix & Master By: JoJo
Video : Pro Video
**
Download link:
http://store.cdbaby.com/cd/nrgband16
**
Follow NRG BAND :

Instagram : https://www.instagram.com/nrgbandofficial/
Facebook: https://web.facebook.com/NRGbandfanclub/?ref=bookmarks

HARROM

Sa e veshtire, por une duhet ta pranoj,
Qe ne zemren time, s'do kesh vendin me njesoj,
Une per ty, s'paskam me asnje kuptim,
E ti per mua, do mbetesh vetem nje kujtim.

Po te lutem shume ti me harro,
Dhe kurre mos me kujto,
Qe nga dita ty kur te kam njofte,
Me jete jam bo pishman.

Une e di mire, aroma ime ty t’mungon,
Dikur vet ike, e tash ti mua po m'kerkon,
Por gjithcka mbaroj, asgje s'eshte me si me pare,
Asnjehere s'dite, fjalen ti me mu me mbajt.